здати металобрухт Київ

здати металобрухт Київ

Здати металобрухт Київ можна в одній з численних компаній, які надають такого роду послуги. Стружка металу, стара ванна або металоконструкція – увесь цей зайвий мотлох можна здати і отримати за це непогану суму грошей.

Подібні заклади зазвичай бувають двох видів: одні займаються виключно прийомкою, інші ж крім неї надають ще ряд додаткових послуг. Добре, якщо знадобилося позбутися стружки після ремонту — це не дуже габаритний матеріал, його і на власному автомобілі відвезти можна. Але як бути зі старою будівлею на ділянці? Саме тоді на допомогу приходять компанії другого типу, а lomstroy.kiev.ua — одна з них.

Окрім прийому металобрухту, вона пропонує своїм клієнтам такі послуги, як:

  • вивезення металобрухту;
  • нічне вивезення металобрухту;
  • грамотний юридичний супровід угод;
  • демонтаж металоконструкцій;
  • оцінка об’єкта або обсягу робіт;
  • порізка негабаритних металевих виробів і конструкцій;
  • робота з металевими відходами у великих обсягах за особливими умовами;
  • надання транспортних послуг з використанням маніпулятора;
  • навантаження / розвантаження металу.

Здавши металобрухт, Ви вирішуєте три важливі проблеми: свою, держави і навколишнього середовища.

По-перше, Ви позбавляєтеся від зайвого мотлоху, звільняєте місце в будинку або на ділянці, при цьому ще й грошей можна трохи заробити.

По-друге, держава не потребуватиме розробки родовищ, оскільки у неї і так будуть ресурси для промисловості. Це заощадить мільярди, які можуть бути витрачені на іншу важливу справу.

По-третє, не буде розробки родовищ — не буде виснаження природних запасів. Крім того, метал буде знову працювати, а не іржавіти роками на переповненому звалищі, що теж плюс для екології.

Є компанії, які працюють тільки з чорними або тільки з кольоровими металами, тому, перш за все, зв’яжіться з компанією, яку Ви обрали, і поточніть, чи можливо подальше співробітництво. lomstroy.kiev.ua приймає брухт чорних і кольорових металів, тому особливих складнощів виникнути не повинно.

Сама процедура здачі дуже проста. Для початку звертаєтеся за номером телефону 068 739 6787 і обговорюєте всі деталі з менеджером: які послуги Вам потрібні, який час для вивезення буде найзручнішим. Потім до Вас приїжджають і забирають Ваш металобрухт, його оцінка проходить або у Вас вдома, або вже на місці. Оформляється договір, в якому прописані основні деталі угоди: вага, стан брухту, взаємні зобов’язання сторін і кінцева ціна. Вона буде встановлена ​​на основі тих послуг, якими Ви скористалися: демонтаж, різка і т.д. У будь-якому випадку, окремо наймаючи монтажників, вантажників, транспорт та інших Ви витратите значно більше.

Здати металобрухт Київ можна в пункті прийому lomstroy.kiev.ua за адресою: вулиця Червоноткацька, 18А.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.


Thanx: #