Демонтаж металоконструкцій Київ

Демонтаж металоконструкцій Київ

Демонтаж металоконструкцій Київ стане в пригоді як великим компаніям, так і звичайним людям у щоденному житті.

Металолом має відповідати за габаритами, щоб його можна було транспортувати. У більшості випадків цілісні металоконструкції – фрагменти старих трубопроводів, каркаси будівель, механізми, різноманітне обладнання (станки, крани і т.д.) можуть перевищувати декілька десятків, а іноді – навіть сотні метрів. Зрозуміло, що у такому випадку демонтаж не просто бажаний, він необхідний. Споруда розбирається на велику кількість дрібніших елементів, які за розміром будуть транспортабельними. Зазвичай звичайна команда монтажників може справитися, але що робити, якщо об’єкт демонтажу є великогабаритним? Великі підприємства мають налагоджені зв’язки з компаніями і для них це не є важкою задачею. А от що робити простим людям? 

Головна проблема полягає у тому, що для подібних робіт потрібні кваліфіковані кадри і спеціальне обладнання. Винаймати спеціальну бригаду буде фінансово дорого, та і не всяка за подібне завдання візьметься. А крім цього, потрібно демонтовані частини ще й вивезти в пункт прийому/здачі, тобто заплатити гроші ще й за те, що їх погрузять, відвезуть, а потім – вигрузять. Також враховуйте, що компанія, яку Ви оберете може знаходитися десь за Києвом… В результаті, Ви не просто не отримуєте коштів за здачу металобрухту, як планували на початку, а ще й у «мінус» війти можете…

Саме з цією метою існують фірми, які надають послуги у комплексі.  Спеціалізована бригада приїде, демонтує і вивезе брухт. Оскільки працюють вони напряму з металургійними комбінатами, ціна, за якою у вас його викуплять, буде доволі високою. Крім того, деякі компанії не мають обмежень щодо об’ємів прийомки вторинних матеріалів. Мінімальна вага такого грузу майже у всіх фірм виставлена на рівні 3 тонн. Це питання є ключовим для простих людей, які, наприклад, роблять ремонт. У величезного комбінату такі об’єми за день наберуться, тому йому ця проблема не загрожує. А от старе меалеве приладдя у домі на таку вагу наврядчи набереться.

Вартість демонтажу залежатиме від об’ємів роботи. В середньому робітник за день  ріже близько 5 т металу, зазвичай кожна компанія має свої розцінки. Також враховується відстань перевезень і послуги вантажника. Оскільки усі ці послуги надає одна фірма, заплатите Ви набагато менше, ніж якщо окремо замовляти монтажників і перевізників.

Демонтаж металоконструкцій Київ здійснити не важко, головне знати, де шукати!

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.


Thanx: #